Odběr novinek [Newsletter]

Vítejte v našem e-shopu.

Našim cílem je nabídnout Vám kvalitní a cenově dostupnou bižuterii.

Vyrábíme převážně bižuterii z komponentů Swarovski Elements, kterou nejčastěji používáme v kombinaci s rhodiovanými bižuterními komponenty, které mají vynikající vlastnosti a zejména příznivou cenu.

Další část naší tvorby je autorská originální bižuterie, kterou vyrábíme vždy jen po jednom kuse - každý kus je originál dle vlastního návrhu a nenajdete druhý stejný. Používáme k tomu nejrůznější materiály - kvalitní české i zahraniční skleněné korálky, rokajl, fimo, plast, dřevo, kůži, křišťálovou pryskyřici, bižuterní komponenty z postříbřeného bižuterního kovu nebo ze stříbra.

Vyrábíme i na objednávku podle přání zákazníka, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud máte konkrétní představu, jak by měl váš vysněný šperk vypadat. Viděla jste někde šperk, který se vám líbil, ale byl příliš drahý nebo v jiné barvě, než jste si představovala? Napište nám na info@koralky-bijoux.cz, rádi se vám pokusíme vyhovět. Inspirovat se můžete také naší dřívější tvorbou, kterou naleznete ve fotoalbech na našem facebooku.

Budeme rádi, pokud se Vám naše šperky budou líbit, pokud Vás budou zdobit a dělat Vám radost.

 


Podlahy s dovozem zdarma
Otáčející se reklama Otáčející se reklama