Odběr novinek [Newsletter]

Háček na kabelku Swarovski Opal Zobrazit v plné velikosti

Háček na kabelku Swarovski Opal

Háček na kabelku Swarovski Rose

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 33 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 33 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 6,60 Kč.


5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Háček na kabelku Swarovski Opal <h1 class="title"><span style="font-size: 10pt;">Háček na kabelku Swarovski Rose</span></h1> <div class="zbozi_body"> <p><span style="font-size: 10pt;"><strong>Překrásný módní doplněk a velmi praktický pomocník.</strong></span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">Určitě to znáte. Přijdete do kavárny a sotva se usadíte, řešíte kam pověsit kabelku - nejčastěji končí na opěradle židle, na stole, na Vašem klíně, nebo dokonce na zemi.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">Tento háček Váš problém vtipně a prakticky vyřeší, háček se rozevře, položíte jej na okraj stolu, kde perfektně drží díky pogumované spodní straně, a kabelku na něj zavěstíte. Máte ji tak neustále na očích.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">Háček můžete neustále nosit v kabelce a je vždy po ruce tam, kde jej potřebujete - v kavárně, v kanceláři, ve škole, ...</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;"><strong>Háček je zdoben bižuterní epoxidovou hmotou, do níž jsou zasázeny <strong>šatony Swarovski</strong> v různých velikostech a v barvách <strong>Crystal, Crystal White opal, Cyclamen Opal, Amethyst, Chrisolite Opal a Peridot.</strong></strong></span></p> <p><span style="font-size: 10pt;"><strong>V nabídce i další barvy, na přání je možná jakákoliv barevná kombinace.<br /></strong></span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">Háček na kabelku je také vhodný originální dárek, který jistě potěší každou ženu.</span></p> </div> <p><span style="font-size: 10pt;"><br /></span></p>
330,00 Kč

Háček na kabelku Swarovski Rose

Překrásný módní doplněk a velmi praktický pomocník.

Určitě to znáte. Přijdete do kavárny a sotva se usadíte, řešíte kam pověsit kabelku - nejčastěji končí na opěradle židle, na stole, na Vašem klíně, nebo dokonce na zemi.

Tento háček Váš problém vtipně a prakticky vyřeší, háček se rozevře, položíte jej na okraj stolu, kde perfektně drží díky pogumované spodní straně, a kabelku na něj zavěstíte. Máte ji tak neustále na očích.

Háček můžete neustále nosit v kabelce a je vždy po ruce tam, kde jej potřebujete - v kavárně, v kanceláři, ve škole, ...

Háček je zdoben bižuterní epoxidovou hmotou, do níž jsou zasázeny šatony Swarovski v různých velikostech a v barvách Crystal, Crystal White opal, Cyclamen Opal, Amethyst, Chrisolite Opal a Peridot.

V nabídce i další barvy, na přání je možná jakákoliv barevná kombinace.

Háček na kabelku je také vhodný originální dárek, který jistě potěší každou ženu.


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Háček na kabelku Swarovski Opal

Háček na kabelku Swarovski Opal

Háček na kabelku Swarovski Rose

Napište svůj názor

Podlahy s dovozem zdarma
Otáčející se reklama Otáčející se reklama